Mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri cezvelerdir. Calentedor Bakır Cezve ürünümüz le kahve keyfini hemen yaşayın. 

₺145,00 KDV Dahil

Bakır kadehler bulunduğu ortamı etkisi altına alan ürünlerdendir. Bir çok kişinin yemek masasını süsleyen bu kadehleri hemen sizde deneyebilirsiniz. 

₺215,00 KDV Dahil

Konik Dibi Kordonlu Maşrapa Cerveza Bira Bardağını sitemizde stoklarda bulunmaktadır. Türkiye'nin her yerinden kolayca bakirbade.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

₺198,00 KDV Dahil

Bakır tavaların kullanımı ülkemizde oldukça yaygındır. Bakır Bade sizlere son derece şık ve kullanımı uzun ömürlü bakır tava modellerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. 

₺335,00 KDV Dahil

Bakır ürünlerde ve hediyelik eşyada sizlere modern ürünler sunan Bakır Bade yağlık bakır ürünleri için de oldukça fazla talep almaktadır. İster kendi kullanımınız isterseniz sevdiklerinize hediye için Bakır Yağlık ürününü hemen sipariş verebilirsiniz. 

₺325,00 KDV Dahil

Mutfak ürünleri arasında çırpıcı ihtiyacınızda bakır ürünleri tercih edebilirsiniz. Bakır Dora Çırpıcı son derece şık ve uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. 

₺342,00 KDV Dahil

Bakır tencere kullanımı ülkemizde çok uzun yıllardır yoğun şekilde vardır. Bakır Bad'e tamamen kendi imalatından sizlere en modern tencere modellerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. 

₺340,00 KDV Dahil

Mutfaklarınızda süzgeç kullanımınızı bakır ürünler ile yapın! Bakır Bad'e en şık bakır ürünlerini kendi üretiminden sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bakır Süzgeç ürün için hemen kolayca satın alım yapabilisiniz. 

₺348,00 KDV Dahil

Bakır ürünlerde kendimize özgün tasarımlarımızla farkımızı ortaya koyuyoruz. Bakirbade.com'da bir çok farklı bakır ürününe hemen sahip olabilirsiniz. 

₺580,00 KDV Dahil

Frio Bakır Buz Kovası son derece kaliteli bir görünüme sahip bar ürünüdür. Evlerde ve ticari mekanlarda son derece faza tercih gören bakır ürünleri arasındadır. 

₺415,00 KDV Dahil

Bir çok kullanım amacına uygun olan Gondol Bakır ürünümüz uygun fiyatı ile bir çok kişinin mekanında görmek isteyeceği bir üründür.

₺345,00 KDV Dahil

Bakır kadeh ürünlerinde sizlere farklı ürünlerle alışveriş imkanı sunmaktayız. Hediyelik eşya yada kendi kulanımınız için hemen bakirbade.com üzerinden kadeh siparişinizi verebilirsiniz. 

₺218,00 KDV Dahil

Ronda Bakır Tepsi Mutfaklarda mutlaka olması gereken şık ve son derece kaliteli kullanım sunan bir üründür. Bakır Bade tüm müşterilerine Bakır Tepsi ürünlerinde dövme bakır yüzeye sahip ürünler sunmaktadır. 

₺305,00 KDV Dahil

Bar ve üniteler için son derece şık ve dekoratif bir ürün olan Amigote Shaker stoklarımız da bulunmaktadır. Türkiye Genelinden Bakır Amigote Shaker ürün siparişinizi hemen şimdi verebilirsiniz. 

₺315,00 KDV Dahil

Bakır tava ve sahan ürünlerinde son derece kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Bakır Bad'e olarak daima bizler sunmaktayız. 

₺215,00 KDV Dahil

24 cm çap ölçüsü ile Cacerola Çift Kulplu Bakır tava 

₺391,00 KDV Dahil

Bakır Bar ve ünite ürünlerinde oldukça farklı tarz da ürünler bakirbade.com'da bir arada sizlerle. 

₺35,00 KDV Dahil

Bakır Tencere ürünlerinde hem kalite hem şıklık hemde uygun fiyat arıyorsanız Bakır Bad'e sizlerle.

₺713,00 KDV Dahil

Bakır görünümüne sahip olan ekmeklik ürünümüz oldukça ilgi gören ürünler arasındadır. hem evlerde hemde ticari işletmelerde kullanıma son derece uygundur. 

₺245,00 KDV Dahil

Bakır kaserol kullanımı ülkemizde çok uzun yıllardır yoğun şekilde vardır. Bakır Bad'e tamamen kendi imalatından sizlere en modern kaserol modellerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. 

₺625,00 KDV Dahil

Peras Bakır Dekorasyon ürünü olarak oldukça fazla tercih ve ilgi görmektedir. Türkiye'nin her yerinden hemen Peras Bakır ürün siparişinizi verebilirsiniz. 

₺175,00 KDV Dahil

Dekorasyon için son derece uygun olan Caja Bakır Mumluk ev ve tüm mekanlar için uyumludur.

₺155,00 KDV Dahil

Amigote Kokteyl Bakır Bardağı son derece şık ve kaliteli bir görünüm sunar. Bakır Bardak ve Bakır Aksesuar ürünlerinde bir çok ürünle sizlere daima kaliteyi sunmaktayız. Hediyelik eşya için bakır ürün tercihinizde Bakır Bad'e

₺245,00 KDV Dahil

Hem yaşam alanlarında hemde restoran ve ticari mekanlar da kullanıma son derece uygun Bakır Ekmeklik. 

₺275,00 KDV Dahil

Bakır Mutfak ürünlerinde bir çok çeşit bakirbade.com da sizleri bekliyor. Bir çok Bakır Bar, Mutfak ve Dekorasyon ürümüzle sizlerleyiz. Bakır Baharatlık Tapas ürünümüzde son derece şık bir mutfak ürünü olup her evin mutfağında mutlaka bulunması gereklidir. 

₺235,00 KDV Dahil

Bakır bar ürün gruplarımız arasında yer alan Placer Ehl-i Keyf son derece şık ve modern bir büründür. Sitemiz Bakır Bad'e üzerinden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. 

₺285,00 KDV Dahil