Konik Dibi Kordonlu Maşrapa Cerveza Bira Bardağını sitemizde stoklarda bulunmaktadır. Türkiye'nin her yerinden kolayca bakirbade.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

₺198,00 KDV Dahil

Bakır Bar ve ünite ürünlerinde oldukça farklı tarz da ürünler bakirbade.com'da bir arada sizlerle. 

₺35,00 KDV Dahil

Bakır kadeh ürünlerinde sizlere farklı ürünlerle alışveriş imkanı sunmaktayız. Hediyelik eşya yada kendi kulanımınız için hemen bakirbade.com üzerinden kadeh siparişinizi verebilirsiniz. 

₺218,00 KDV Dahil

Bakır kadehler bulunduğu ortamı etkisi altına alan ürünlerdendir. Bir çok kişinin yemek masasını süsleyen bu kadehleri hemen sizde deneyebilirsiniz. 

₺215,00 KDV Dahil

Amigote Kokteyl Bakır Bardağı son derece şık ve kaliteli bir görünüm sunar. Bakır Bardak ve Bakır Aksesuar ürünlerinde bir çok ürünle sizlere daima kaliteyi sunmaktayız. Hediyelik eşya için bakır ürün tercihinizde Bakır Bad'e

₺245,00 KDV Dahil

Bir çok kullanım amacına uygun olan Gondol Bakır ürünümüz uygun fiyatı ile bir çok kişinin mekanında görmek isteyeceği bir üründür.

₺345,00 KDV Dahil

Frio Bakır Buz Kovası son derece kaliteli bir görünüme sahip bar ürünüdür. Evlerde ve ticari mekanlarda son derece faza tercih gören bakır ürünleri arasındadır. 

₺415,00 KDV Dahil

Bakır ürünlerde kendimize özgün tasarımlarımızla farkımızı ortaya koyuyoruz. Bakirbade.com'da bir çok farklı bakır ürününe hemen sahip olabilirsiniz. 

₺580,00 KDV Dahil

Bar ve üniteler için son derece şık ve dekoratif bir ürün olan Amigote Shaker stoklarımız da bulunmaktadır. Türkiye Genelinden Bakır Amigote Shaker ürün siparişinizi hemen şimdi verebilirsiniz. 

₺315,00 KDV Dahil

Bakır görünümüne sahip olan ekmeklik ürünümüz oldukça ilgi gören ürünler arasındadır. hem evlerde hemde ticari işletmelerde kullanıma son derece uygundur. 

₺245,00 KDV Dahil

Hem yaşam alanlarında hemde restoran ve ticari mekanlar da kullanıma son derece uygun Bakır Ekmeklik. 

₺275,00 KDV Dahil

Bakır bar ürün gruplarımız arasında yer alan Placer Ehl-i Keyf son derece şık ve modern bir büründür. Sitemiz Bakır Bad'e üzerinden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. 

₺285,00 KDV Dahil
1