Konik Dibi Kordonlu Maşrapa Cerveza Bira Bardağını sitemizde stoklarda bulunmaktadır. Türkiye'nin her yerinden kolayca bakirbade.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

₺198,00 KDV Dahil

Ronda Bakır Tepsi Mutfaklarda mutlaka olması gereken şık ve son derece kaliteli kullanım sunan bir üründür. Bakır Bade tüm müşterilerine Bakır Tepsi ürünlerinde dövme bakır yüzeye sahip ürünler sunmaktadır. 

₺305,00 KDV Dahil

Bakır Mutfak ürünlerinde bir çok çeşit bakirbade.com da sizleri bekliyor. Bir çok Bakır Bar, Mutfak ve Dekorasyon ürümüzle sizlerleyiz. Bakır Baharatlık Tapas ürünümüzde son derece şık bir mutfak ürünü olup her evin mutfağında mutlaka bulunması gereklidir. 

₺235,00 KDV Dahil

Mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri cezvelerdir. Calentedor Bakır Cezve ürünümüz le kahve keyfini hemen yaşayın. 

₺145,00 KDV Dahil

Mutfak ürünleri arasında çırpıcı ihtiyacınızda bakır ürünleri tercih edebilirsiniz. Bakır Dora Çırpıcı son derece şık ve uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. 

₺342,00 KDV Dahil

Bakır tencere kullanımı ülkemizde çok uzun yıllardır yoğun şekilde vardır. Bakır Bad'e tamamen kendi imalatından sizlere en modern tencere modellerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. 

₺340,00 KDV Dahil

Mutfaklarınızda süzgeç kullanımınızı bakır ürünler ile yapın! Bakır Bad'e en şık bakır ürünlerini kendi üretiminden sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bakır Süzgeç ürün için hemen kolayca satın alım yapabilisiniz. 

₺348,00 KDV Dahil

Bakır tava ve sahan ürünlerinde son derece kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Bakır Bad'e olarak daima bizler sunmaktayız. 

₺215,00 KDV Dahil

Bakır tavaların kullanımı ülkemizde oldukça yaygındır. Bakır Bade sizlere son derece şık ve kullanımı uzun ömürlü bakır tava modellerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. 

₺335,00 KDV Dahil

Bakır Tencere ürünlerinde hem kalite hem şıklık hemde uygun fiyat arıyorsanız Bakır Bad'e sizlerle.

₺713,00 KDV Dahil

Bakır ürünlerde ve hediyelik eşyada sizlere modern ürünler sunan Bakır Bade yağlık bakır ürünleri için de oldukça fazla talep almaktadır. İster kendi kullanımınız isterseniz sevdiklerinize hediye için Bakır Yağlık ürününü hemen sipariş verebilirsiniz. 

₺325,00 KDV Dahil

24 cm çap ölçüsü ile Cacerola Çift Kulplu Bakır tava 

₺391,00 KDV Dahil

Bakır kaserol kullanımı ülkemizde çok uzun yıllardır yoğun şekilde vardır. Bakır Bad'e tamamen kendi imalatından sizlere en modern kaserol modellerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. 

₺625,00 KDV Dahil
1